Informacje i nowości

Ekskluzywny dom sterowany sprzętem Apple

Kto bogatemu zabroni?

Willa 535 Haynes Avenue w Beverly Hills należała niegdyś do miliardera konstruktora samolotowego, filmowca i Iron Man’a naszych czasów- Howard’a Hughes’a. 

Gdyby jej uroki i niesamowite widoki nie wystarczy dla Ciebie, to gratką będzie informacja, że jest również całkowicie zautomatyzowany i obsługiwany przez sprzęt Apple. Wystarczy jedynie 12 luźnych milionów dolarów, gdyż dom teraz jest właśnie na sprzedaż.

[youtube id=Nvn5Z_JfAUU]

Nie wiemy dokładnie, który program automatyzacji wykorzystuje willa, ale istnieje kilka opcji. Crestron pozwala użytkownikom kontrolować termostat, odcienie światła, system bezpieczeństwa i muzykę z ich urządzeń Apple. Oczekuje się, że w kolejnych latach zobaczymy absolutny wysyp zautomatyzowanych domów. Wiele mówi się o Apple i uruchomieniu HomeKit -własnej platformie automatyzacji domu, jeszcze w tym roku. Pozwoli to użytkownikom na kontrolę urządzeń takich jak zamki do drzwi, bramy garażowe, termostaty, a nawet pełną kontrolę za pomocą poleceń głosowych Siri. Więcej o HomeKit w artykułach poniżej.

[list_style class=”bookmark” ]

[/list_style]

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/327021/howard-hughes-former-home-is-retro-sci-fi-controlled-by-an-ipad/]

To Top