Sprzęt Apple i akcesoria

Nowy iPhone z ForceTouch już w produkcji

Nowy iPhone

iPhone 6s w produkcji!

Apple uruchomiło produkcję nowej generacji iPhone’a. Raporty Bloomerg opisują nowości i wyposażenie.

Force Touch, po raz pierwszy wprowadzony z Apple Watch’em, jest funkcją, która pomaga odróżnić siłę nacisku na ekran, co z kolei pozwala na obsługę masę nowych gestów.

Nowy iPhone w dwóch wersjach zachowuje te same rozmiary 4.7 i 5.5-cala. Wygląd zewnętrzny, w dużej mierze pozozstanie niezmieniony. KGI Securities donosi, że nowy iPhone m0że być o 0.2 mm grubszy, ale nie jest jasne, czy ta plotka się potwierdzi. 

Apple Inc. rozpoczęło wczesną produkcję nowych modeli iPhone’a z funkcją Force Touch, który dzięki dostosowaniu się do zmysłów ludzkich stanie się jeszcze bardziej intuicyjny. 

Zapewniają analitycy.

Ponieważ projekt nowego iPhone pozostanie wizualnie taki sam, źródła podają, że montaż końcowy pójdzie gładko, ale mimo wszystko trzeba być ostrożnym. Wielkość produkcji może mieć wpływ na dostępność produktu. Apple stara się upgreadowac Force Touch’em wszystkie swoje sprzęty. Jak narazie technologie posiada naręczny sprzęt Apple, oraz wybrane komputery Mac. Apple ma zadebiutować z jego  „iPhone 6s” i „iPhone 6s Plus” we wrześniu. Inne pogłoski o urządzeniu sugerują, że może ona obejmować lepszą kamerę, aluminium serii 7000, a nawet nową opcję koloru Rose gold.

[source name=Macrummors url=http://www.macrumors.com/2015/06/26/iphone-force-touch-early-production/]

To Top