Informacje i nowości

iPhone 6c w metalowej obudowie?

iPhone 6c

We wrześniu minie 2 lata od momentu kiedy firma Apple zaprezentowała pierwszego iPhone’a oznaczonego literką 'C’. Nie można jednak powiedzieć, że model ten odniósł niebywały sukces sprzedażowy i  pojawienie się kolejnej wersji kolorowego smartfona od Gigantów stoi pod znakiem zapytania.

Teraz jednak pojawiły się plotki, płynące prosto z Azji, które mówią że tańsza ze słuchawek Apple zostanie zaprezentowana początkiem przyszłego roku i będzie ochrzczona jako iPhone 6c.

Firma działająca pod przewodnictwem Tima Cooka ma podobno wyciągnąć wnioski z przeszłości, tak by nowy „Ce” osiągnął lepsze wyniki niż jego poprzednik, o którego sukcesie zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że pierwszy plastikowy smartfon z logiem nadgryzionego jabłka spełnił pokładane w nim oczekiwania, a inni, że zapisze się jako kompletna porażka w kartach historii firmy.

Większość uważa, że za domniemaną porażkę kolorowego iPhone’a odpowiada jego złe wycenienie. Mała różnica pomiędzy ceną detaliczną iPhone’a 5c, a dużo lepszego 5s spowodowała, że nabywcy decydowali się dołożyć do flagowego modelu.

Źródło informuje, że firma Apple planuje stworzenie następcy plastikowego 5c, który… nie będzie plastikowy. iPhone ma być produkowany w kilku kolorach jednak jego obudowa ma zostać wykonana z metalu, a samo urządzenie ma być sprzętowo ulepszoną wersją 5eSa z 4-calowym wyświetlaczem Retina.

Czyżby jakieś nawiązanie do pierwszego iPhone’a?

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/327857/upcoming-iphone-6c-could-have-fancy-metal-design/]

To Top