Plotki

Wyciekły zdjęcia nowego iPhone 6s

Przeciek iPhone 6S- bez zmian?

iPhone nowej generacji, często określany jako „iPhone 6s,” prawdopodobnie zachowa ten sam wygląd zewnętrzny jak iPhone 6.

Domysły opieramy na obrazach korpusu nadchodzącego urządzenia uzyskane za pośrednictwem portalu 9to5MacRaport twierdzi, że korpusy są identyczne jak w przypadku iPhone 6 na zewnątrz, w tym zachowują tą samą grubość i szerokość.

Znajdź różnicę

Wyciekły zdjęcia „iPhone 6s”. Widzimy, że złącze lightning, głośniki, mikrofon, gniazdo słuchawkowe, przycisk głośności, przycisk wyciszania, gniazdo karty SIM, antenowe „fugi”, wyłącznik, aparat i lampa błyskowa LED są identyczne jak w  iPhone 6. A jest to zaskakujące gdyż nowsze modele zawsze odznaczały się jakimś wyraźnym szczegółem. Być może zobaczymy go na przodzie iPhone’a? Mowa o podejrzeniach co do usunięcia przycisku home.

iPhone-6s-2

Bez zmian?

Wygląd zewnętrzny „iPhone’a 6” wydaje się pozostawać bez zmian. iPhone nowej generacji ma jednak znacznie różnić się wnętrzem a sama konstrukcja ma być udoskonalona. Możliwe, że zobaczymy procesor A9, 2 GB pamięci RAM na pokładzie, technologię Force Touch, aluminium serii 7000 i ulepszony 12-megapikselowy aparat fotograficzny. Czekamy na więcej informacji. 

[source name=Macrummors url=http://www.macrumors.com/2015/06/30/iphone-6s-leaked-photos-rear-shell/]

To Top