Informacje i nowości

OnePlus 2 ma posiadać jeszcze szybszy czytnik linii papilarnych niż Touch ID

Chińczycy odpowiedzialni za jeden z bardzo popularnych telefonów jakim jest OnePlus już wkrótce wypuszczą następce która będzie się nazywać OnePlus 2. Sam telefon ma być wyposażony w bardzo mocne podzespoły: 4-rdzeniowy procesor, 3GB pamięci RAM, 16 MP i 5 MP aparat oraz najnowszą wersje systemy Android 5.1 (Lollipop).

Co ciekawe urządzenie to ma posiadać czytnik linii papilarnych, który rzekomo będzie lepszy i szybszy niż Touch ID znany nam bardzo dobrze z iPhone’a i od niedawna również iPada. OnePlus 2 swój czytnik będzie miał zamontowany na tylnej obudowie urządzenia, pod aparatem.

scanner_Forum

To co jest pewne w tym przypadku to fakt, że ten czytnik będzie najlepszym w obecnych urządzeniach z Androidem, ale czy wygra w starciu ze sprzętami Apple? Czas wszystko pokaże. Na pewno głównymi czynnikami będą tutaj dwa elementy: to jak szybko odczyta nasz odcisk oraz jak jest z dokładnością tego odczytu.

[source name=CultofAndroid url=http://www.cultofandroid.com/74290/oneplus-2-will-have-fingerprint-scanner-thats-faster-than-touch-id/]

To Top