Informacje i nowości

Pierwsze urządzenie gotowe dla HomeKit już w Apple Store

Ecobee3

Do Apple Store  trafił pierwszy sprzęt obsługiwany przez HomeKit. Urządzenie nosi nazwę ecobee3 i jest to  termostat, który działa w połączeniu z inteligentną platformą sterowania domem od Apple.

Jaka cena?

Termostat kupimy za $249, i to jest dostępny w sklepach Apple Ameryki Północnej dzisiaj. HomeKit to  jak pisaliśmy wielokrotnie koncepcja, w której urządzenia połączone do sieci internetowej pozwalają na kontrolę budynków i parametrów odpowiadających za komfort życia, a wszystko jest sterowane za pomocą iPhone’a czy iPada. Apple również uwzględniło Siri w roli głównego pomocnika sterującego.

ecobee-3-640x302

Energooszczędność nr 1

Ecobee3 reguluje klimat w wielu miejscach domu, aby zapewnić oszczędności energii.

Klienci Apple uzyskają pierwszy inteligentny termostat, który obsługuje HomeKit. Nowy ecobee3 odgrywa ważną rolę w domu. Podłączony do sieci, skutecznie umożliwia użytkownikom zdalnie sterować temperaturą w pomieszczeniach całego domu za pomocą poleceń głosowych na urządzeniu iPhone.

Mówił prezes zarządu Ecobee

Firma twierdzi, że jej termostat rozpocznie, oszczędzać pieniądze, tak szybko, jak go zainstalujemy nawet tnąc koszty związane z energią o 23%

[youtube id=nTdcuHTN1Pg]

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/328423/first-homekit-ready-thermostat-now-available-at-apple-stores/]

To Top