Koncepty i wizualizacje

iPhone 8 – szalony koncept

Im bliżej premiery nowego iPhone’a tym coraz więcej pojawia się jego wizualizacji i konceptów prezentujących jak dokładnie powinien wyglądać. Jeden projekt jest mniej futurystyczny, drugi bardziej, a do tych z przyszłości należy wersja iPhone’a 8, bo przecież wizualizacja modelu 6S czy też 7 już była. Efekt? Sprawdźcie sami poniższe nagranie.

[youtube id=”5P-bFmrzEvA”]

Dwa ekrany w tym jeden o rozdzielczości 2K, a drugi 480p dzięki któremu będziemy mogli zaoszczędzić trochę naszej baterii. Dodatkowo laserowa klawiatura wyświetlająca się z boku iPhone’a na podłożu gdzie położymy urządzenie. W zestawie znajdzie się również  rewelacyjna ładowarka indukcyjna która podczas ładowania samego urządzenia wyświetla nam powiadomienia o nieodebranych połączeniach, wiadomościach i godzinie.

Oczywiście jest to tylko wizualizacja jak powinien w przyszłości wyglądać iPhone. Mi osobiście się w nim podoba jeden szczegół, że nie ma zaokrąglonych boków które strasznie nie podobają mi się w obecnym modelu iPhone’a 6 i 6 Plus, a wykonaniem nawiązuje do klasycznego modelu iPhone’a 4/4S.

[source name=iPhoneHacks url=http://www.iphonehacks.com/2015/07/crazy-iphone-8-concept-has-two-displays-and-a-laser-keyboard.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+iphonehacks+%28iPhone+Hacks%29]

 

To Top