Informacje i nowości

Apple Watch zyskuje wyższą ocenę satysfakcji użytkowników niż iPhone

satysfakcja z Apple Watch

Twierdzisz, że Apple Watch to bubel, który nie spełnia oczekiwania użytkowników? Raport firmy analitycznej Ben Bajarin pokaże Ci jak bardzo się mylisz…

Najnowsze badanie analityczne, przeprowadzone na użytkownikach Apple Watch pokazuje, że urządzenie naręczne Apple szczyci się bardzo wysokim wskaźnikiem satysfakcji, wynoszącym 97%!

Analitycy Ben Bajarin przeprowadzali podobną sondę po premierze pierwszego iPhone’a i iPada. Wynik jaki osiągnął Apple Watch jest lepszy niż w przypadku dwóch wymienionych urządzeń. Pierwszy smartfon Gigantów uzyskał w badaniu 92%, a iPad 91%. Lepszym wynikiem w historii oceny satysfakcji Ben Bajarin’s może pochwalić się jedynie bieżący iPhone 6, z którego aż 99% respondentów jest zadowolona.

badanie zadowolenia z Apple Watch

Sondaż przeprowadzono dzięki uprzejmości ponad 800 osób – właścicieli i właścicielek Apple Watch, którzy zgodzili się odpowiedzieć na pytanie „W jakim stopniu jesteś zadowolony/zadowolona z Apple Watch?”.

Powyższych wyników nie można oczywiście potraktować jako dowód na olbrzymi sukces nowego gadżetu z logiem nadgryzionego jabłka (to pokażą oficjalne wyniki sprzedaży) ale na pewno mogą dać one pewien pogląd na to czy będziemy żałować wydanych na zabawkę pieniędzy czy nie.

Tak czy inaczej powyższe dane powodują, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać aż Apple Watch trafi do sprzedaży w Polsce.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/329583/apple-watch-gains-a-higher-satisfaction-rating-than-original-iphone-or-ipad/]

To Top