Informacje i nowości

Kolejne zdjęcia części do produkcji iPhone 6s

iPhone 6s już tuż tuż i można powoli zacząć odliczać dni do jego prezentacji, która może mieć miejsce już w pierwszej połowie września. Przecieków ciąg dalszy…

Tym razem informacje dotyczą komponentów wnętrza nadchodzącego iPhone’a. Podobno źródłem fotografii, które pojawiły się w sieci są tradycyjnie, firmy znajdujące się w łańcuchu dostaw produkcji Apple.

iPhone 6s iphone_6s_lightning_annotated

Na pierwszym zdjęciu widzimy taśmę łączącą moduł przycisków głośności, przełącznik wyciszenia, przycisk POWER i oświetlenie LED. Na drugiej fotografii jest układ ze złączem Lightning, mikrofonem i wyjściem słuchawkowym.

Jeśli zdjęcia rzeczywiście przedstawiają komponenty do produkcji nowej słuchawki z logo nadgryzionego jabłka to warto zauważyć, że Apple zastosuje jedną taśmę łączącą moduły głośności, lampy flesz i przycisku POWER. W iPhone 6 i 6 Plus były one dwoma osobnymi komponentami.

Plotki z początku roku głosiły, że model ‚S’ serii 6 dostanie największą aktualizację w historii. Pisano o aparacie 12 MPx, panelu dotykowym z technologią Force Touch, a nawet o wirtualnym przycisku HOME. Im bliżej premiery tym więcej pewniejszych doniesień, świadczących o tym, że ani wielkich ulepszeń ani tym bardziej rewolucji nie ma się co spodziewać. To naiwne ale wierzę, że nas jeszcze pozytywnie zaskoczą.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/383881/more-iphone-6s-components-leak-online/]

To Top