Informacje i nowości

Niesamowicie wygrawerowany Apple Watch

Apple Watch- jedyny w swoim rodzaju

Ekskluzywna firma MadeWorn wyrobiła sobie oryginalny i nietuzinkowy styl, za który znane gwiazdy są chętne zapłacić tysiące dolarów. Firmą z siedzibą w Los Angeles kieruje założyciel i artysta Blaine Halvorson. Wygrawerował odpowiednio Apple Watch — i to jest absolutnie szalony projekt.

Skomplikowane, ręcznie rzeźbione ryciny na stali nierdzewnej Apple Watch oraz na bransolecie wprowadzają niepowtarzalny wygląd. MadeWorn zatrudnia najznamienitszych artystów ze świata jubilerstwa i rękodzieła co sprawia, że modyfikacje jakim poddawane są róże przedmioty, są naprawdę jedyne w swoim rodzaju. 

Przyjrzeć się bliżej:

phpmculot-1-780x533

Eksluzywne modyfikacje dla fanów.

engraved-apple-watch2-780x480

Koperta zdobiona na całej powierzchni. Imponujący widok

MadeWorn również sprzedaje ręcznie zdobione t-shirty, dżinsy i inne ubrania. Nie można swoich dóbr po prostu kupić w sklepie. Ponieważ ich „artystyczna metamorfoza” jest możliwa tylko po wcześniejszym spotkaniu artysty z potencjalnym nabywcą.  Niektóre gwiazdy zostały dostrzeżone przez media właśnie przez niestandardowość dodatków od MadeWorn. Taki wypasiony zegarek firmy Apple może być twój za jedynie 10.000 Dolarów. 

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/384331/this-intricately-engraved-apple-watch-is-absolutely-crazy/]

 

To Top