Informacje i nowości

Nowy iMac 4K odkryty w becie systemu El Capitan

Mac OS X El Capitan

Już za kilka miesięcy zostanie zaprezentowany nowy system dla komputerów Mac który poznaliśmy pod nazwą El Capitan, a zaprezentowano go na początku czerwca na konferencji WWDC. Już teraz deweloperzy otrzymują beta wersje tego systemu dzięki którym mogą usprawniać swoje aplikacje tak aby wraz z zbliżająca się aktualizacją użytkownicy otrzymali również odpowiednio dopracowane programy firm trzecich.

W ostatniej becie systemu Mac OS X odnaleziono ponownie informację która potwierdza, że już wkrótce ujrzymy iMaca 21,5′ z wyświetlaczem o rozdzielczości 4K. Komputery stacjonarne iMac o wielkości 21,5′ nie były odświeżane już od prawie 2 lat (ostatnia konfiguracja to late 2013), więc chyba najwyższy czas na mały update tych urządzeń.
 

Jak myślicie czy po wprowadzeniu w ubiegłym roku 27′ iMaca 5K firma Apple powiększy paletę stacjonarnych komputerów o mniejszą wersje z wyświetlaczem Retina 4K? Ja uważam, że już wkrótce w dostępnej ofercie produktów Apple będą tylko i wyłącznie komputery z wyświetlaczem Retina.

[source name=AppleInsider url=http://appleinsider.com/articles/15/08/04/new-imac-with-4k-display-hinted-at-once-again-in-latest-el-capitan-beta]

To Top