Poradniki i tutoriale

Jak przywrócić typ konta pro w Endomondo?

Kiedyś Endomondo dzieliło użytkowników na: darmowych, pro i premium. Dzisiaj istnieje już tylko wariant pierwszy i ostatni. Co dalej z użytkownikami pro.

Aby posiąść status pro należało kupić aplikację Endomondo Pro w App Store. Obecnie jednak aplikacja ta została wycofana. Pozostał jej darmowy odpowiednik z reklamami. Pozostaje już tylko wykupienie subskrypcji premium (miesięcznie 5,99 €, rocznie 29,99 €), która jest bardziej kosztowna niż kiedyś pro (4,49 €). Nie lubię reklam i subskrypcji, wolę raz zapłacić i mieć z głowy. Jeśli chodzi o nowych użytkowników, im niestety zostaje opcja darmowa albo premium.

Ale co zrobić kiedy zakupiliśmy aplikację pro? Jeżeli byłeś posiadaczem tejże wersji, po czym założyłeś nowe konto i  chciałbyś aby ten status wrócił do Ciebie, to jest na to sposób.

Wystarczy napisać prośbę o przywrócenie poprzedniego statusu na tej stronie: https://support.endomondo.com/hc/en-us/requests/new. Oczywiście musimy swoją prośbę poprzeć dowodami zakupu, w tym celu wchodzimy w:

  1. App Store —> Uaktualnienia —> Kupione. Znajdujemy nasze Endomondo Pro i wykonujemy zrzut ekranu.
  2. iTunes na Macu —> w prawym górnym rogu klikamy w zakładkę z naszym imieniem —> informacje o koncie —> historia zakupów —> wszystkie. Znajdujemy naszą aplikację Pro i wykonujemy zrzut ekranu.

Oba te pliki należy dołączyć jako załączniki do naszej prośby o przywrócenie poprzedniego statusu. Pozostaje już tylko czekać na szybką odpowiedź. Byliście posiadaczami Endomondo Pro?

Endomondo Pro - protwierdzenie zakupu 2

To Top