Informacje i nowości

Wakacje w obiektywie – konkurs foto-video AppleCenter

Wakacyjny konkurs fotograficzny!

Lato, czas wakacji i relaksu. Wszyscy uwielbiamy klimat luzu i upalnych dni. Ludzie są uśmiechnięci, wypoczęci i uradowani. Ciekawi nas jak spędzacie ten sielski czas, gdy temperatura wrze w sercach i na zewnątrz. Długie dnie zachęcają do wspólnych imprez, biesiad i kempingów. Niektórzy z Was z pewnością korzystają pełną parą, innym może trochę trudniej wyrwać się w natłoku obowiązków, ale jedno jest pewne na pewno dzieje się dużo i jest się czym pochwalić. Abyście mogli cieszyć się latem jeszcze bardziej, przygotowaliśmy dla Was konkurs fotograficzny, w którym do zgarnięcia są fajne, wartościowe nagrody w postaci letnich koszulek, głośników bezprzewodowych, wodoszczelnych etui na ramie na telefon, gier intereaktywnych i innych gadżetów.

Zasady

Wszystko co trzeba zrobić to wysłać do nas najbardziej zwariowane wakacyjne zdjęcie lub film (do 30sek). Zasady są proste i wszystkie chwyty dozwolone. Im bardziej szalone fotki, tym większa szansa na znalezienie się w gronie zwycięzców. Czekamy na zdjęcia z wszystkich zakątków świata, z pełnym wachlażem fauny i flory. Gotowe prace wysyłajcie na naszą skrzynkę pocztową konkurs@applecenter.pl. Czekamy do 31 sierpnia 2015 roku do północy. Konkurs rozstrzygniemy w ciągu kolejnego tygodnia, nagrodzimy najlepszych i opublikujemy na łamach portalu autorskie fotografie. Pamiętajcie, że wysyłając nam swój materiałem należy podać adres do wysyłki ewentualnej nagrody oraz co ważne, dopisać w treści maila zdanie:

Przesyłany materiał foto-video należy do mnie i wyrażam zgodę na jego publikację na stronach internetowych  www.AppleCenter.pl.

blonde-629726_1280

CZEKAMY NA TWÓJ KREATYWNY MATERIAŁ!

To Top