Informacje i nowości

Nowe plotki na temat iPhone 6c

Z nowych plotek wynika, że przez wszystkich oczekiwany iPhone 6c z 4-calowym wyświetlaczem ukaże się światu w ostatnim tygodniu października lub początkiem listopada.

Z różnych źródeł napływają informacje, że iPhone 6c będzie miał ten sam zaokrąglony kształt co iPhone 6, tylko z mniejszym 4-calowym wyświetlaczem. Najważniejszą kwestią nie jest to jak rzekomy telefon będzie wyglądał, bo o tym pisaliśmy już kiedyś, ale wiele się mówi też o dacie premiery tej wersji słuchawki firmy Apple.

Według MIC Gadget, iPhone 6c nie ukaże się w tym samym czasie co iPhone 6s i 6s Plus, a około 2 miesiące później. W takim przypadku wszystko mogłoby się zgadzać. Do tej pory nie dostaliśmy pewnej informacji na temat następcy 5c, co może być spowodowane właśnie jego późniejszą premierą. Dodatkowo Apple może chcieć, wprowadzić go na rynek dopiero gdy fala pierwszych klientów już zakupi swojego iPhone 6s lub 6s Plus.

Jak zwykle, te plotki trzeba wziąć z przymrużeniem oka. Prawda jest taka, że ​​firma z Cupertino wprowadziła do sprzedaży większe iPhone, ze względu na zapotrzebowanie rynku na ogromne telefony. Dlaczego miałaby tak szybko wrócić do mniejszego, 4-calowego iPhone.

Wiem tylko, że wiele osób czeka na iPhone 6c jako zastępstwo dla iPhone 5s, ponieważ są zakochani w tym małym doskonałym wyświetlaczu. Mam nadzieje, że Apple zdecyduje się na stworzenie 4-calowej „szóstki”, by zadowolić wielu klientów, w tym również mnie. A co wy o tym myślicie ?

 

[source name=CultOfMac url=http://www.cultofmac.com/386494/the-4-inch-iphone-6c-could-be-released-last-week-of-october/]

To Top