Naszymi oczami

Co ma wspólnego iPhone z „magiczną różdżką” od PlayStation?

Znacie te wszystkie dodatki do konsol rozszerzające wirtualną rzeczywistość gry. Jest świetna zabawa kiedy użytkownik wchodzi w interakcję z grą, co na to iPhone?

Nintendo Wii czy Playstation posiadają różdżki, które przenoszą grę na jeszcze wyższy poziom. Dzięki zamontowanym czujnikom w kontrolerze, konsola potrafi przenieść ruchy gracza na ekran telewizora. Zabawa jaka płynie ze sterowania grą przy pomocy ruchu jest niesamowita.

No dobra, przejdę do rzeczy. iPhone, także może stać się taką „magiczną różdżką”. Motion Tennis By ROLOCULE GAMES PRIVATE LIMITED gwarantuje dobrą zabawę. Nie jest to zwykła gra. Bowiem postacią sterujemy za pomocą wymachów iPhone’em, którego trzymamy w dłoni, stojąc przed telewizorem. iPhone po prostu zastępuje nam rakietę do tenisa ziemnego. Wszystko, czego potrzebujemy to Apple TV. Urządzenia muszą był połączone z tą samą siecią Wi-Fi. Na iPhone wysuwamy centrum sterowania —> AirPlay —> Apple TV —> Klonowanie —> włączamy grę. iPhone zmieni się w kontroler ruchu, a cała gra zostanie wyświetlona na dużym ekranie. Oczywiście, do dyspozycji jest tryb multiplayer, wystarczy zainstalować tę samą grę na drugim iPhone’ie.

IMG_3066

[youtube id= iUPpe4sRrWo]

Następną grą od tego samego producenta jest Bowling Central. Jak sama nzwa wskazuje, po prostu gramy w kręgle wymachując iPhone’em albo Apple Watchem. Świetna zabawa także gwarantowana, chociaż nie znalazłem trybu multiplayer, tutaj wielki minus. Każdy gracz wie, że gra z drugim graczem jest znacznie lepsza niż gra z komputerem.

100_4333

[youtube id= EacJ9WaGf3M]

A czy Tobie podoba się taki sposób na rozrywkę?

[appstore id= 614112447]

[appstore id= 897861607]

To Top