Informacje i nowości

Mapy Google powracają po wpadce z narzędziem do edycji map

Pamiętam jak jakiś czas temu rozpętało się małe zamieszanie kiedy jeden z użytkowników w Mapach Google odnalazł miejsce, w którym zauważymy jak właściciele urządzeń z systemem Android naśmiewają się z użytkowników którzy korzystają ze sprzętów Apple.

Dla przypomnienia:

Google Maps dowcip

Zaraz po tym zdarzeniu, firma Google zablokowała możliwość edycji map przez użytkowników w celu poprawienia bezpieczeństwa oraz algorytmów weryfikujących. Narzędzie to zostało już odblokowane, wprowadzone zostały zmiany w systemie moderowania dodanych map przez użytkowników które mają zapobiec tego typu incydentom.

Mapy Google są na chwile obecną najdokładniejszymi wśród dostępnych, lecz wykorzystywanie w pełni ich walorów (zwłaszcza jako nawigacji) wymaga ciągłego dostępu do internetu.

[source name=AppleInsider url=http://appleinsider.com/articles/15/08/25/google-reopens-map-maker-with-new-safeguards-to-block-controversial-edits]

To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac