Informacje i nowości

iPad Pro – czyli duża nowość od Apple

Na wczorajszej konferencji firma Apple zaprezentowała urządzenie o którym głośno w przeciekach było od dłuższego czasu. iPad Pro to 12,9′ wersja tableta od Apple który mnie osobiście bardzo mile zaskoczył. Chociaż do końca nie wiem czy chciałbym posiadać, aż tak duży tablet.

Obejrzyjmy raz jeszcze krótką prezentacje tego urządzenia, którą Apple udostępniło wczoraj zaraz po konferencji na swoim kanale w serwisie Youtube. Swoją drogą pięknie oni prezentują te urządzenia.

[youtube id=”HaWkgg5l9sg”]

[youtube id=”WlYC8gDvutc”]

Samo urządzenie będzie dostępne w trzech konfiguracjach: 32GB Wi-Fi, 128 GB Wi-Fi oraz 128 GB Wi-Fi + Cellular> standardowo będzie dostępny w trzech kolorach: Gold, Silver, Space Gray.ipad-pro_pricingPatrząc na ceny urządzenia w Stanach, w Polsce prawdopodobnie podstawowa wersja będzie kosztować około 3 799 zł, ale wszystkiego dowiemy się niebawem.

Urządzenie otrzymało, nowy 64-bitowy procesor 3-generacji A9X, 4 głośniki na każdym rogu urządzenia które mają nam zapewnić świetny dźwięk audio oraz baterie wystarczającą na 10 godzin pracy. Dodatkowo kamera iSight 8 Mpix, moduł Wi-Fi ze standardem 802.11ac oraz moduł LTE o szybkości do 150 Mb/s. Nie zabraknie również czytnika linii papilarnych Touch ID. Dodatkowo iPad będzie posiadał wbudowane złącze lightning oraz nowy port dzięki któremu podepniemy np. klawiaturę do urządzenia (nowy port działa na zasadzie ładowarki magnetycznej MagSafe).

1441820905516807

Co sądzicie o nowym urządzeniu Apple?

 

 

To Top