Informacje i nowości

Pebble Time Round – najcieńszy smart zegarek na świecie

Na początku roku firma Pebble znana na pewno każdemu z produkcji smart zegarków zaprezentowała nowe z serii Time oraz Time Steel. Dla przypomnienia dodam, że wersje te są  wyposażone w kolorowy wyświetlacz e-paper, dzięki któremu bateria w urządzeniu wytrzymuje 7 dni w wersjie Time oraz 10 w Time Steel.

Firma Pebble wczoraj zaprezentowała kolejne wersje zegarków z serii Time Round, które jako pierwsze z dostępnych urządzeń Pebble będą posiadać klasyczną okrągłą kopertę. Fajna sprawa, zegarek wygląda podobnie do Moto 360 i jest rzekomo najcieńszym i najlżejszym z dostępnych na rynku (7,5mm oraz 28g). W przypadku tego modelu znajdziemy dwie wersje wielkościowe 20mm i 14mm (szerokość paska) i oczywiście nie zabraknie specjalnej edycji w kolorze różowego złota.

Tym razem premiera sprzedaży tego modelu nie jest oparta o kampanię w serwisie Kickstarter, a jego pierwsze dostawy które zostaną złożone na stronie pebble.com rozpoczną się w listopadzie. Cena obu wersji wielkościowych to 249,99 dolarów. Na stronie możemy przeczytać informację, że 15 minut ładowania urządzenia daje nam dzień jego użytkowania i tutaj zastanawia mnie fakt czy tylko dzień wytrzyma na pełnym naładowaniu?

Jak już wcześniej wspomniałem Time i Time Steel wytrzymują odpowiednio 7 i 10 dni co jest rewelacyjnym wynikiem, a nowa wersja Time Round prawdopodobnie z powodu bardzo małych gabarytów wytrzyma tylko dzień.

[youtube id=”6pdaohCvPSg”]

I jak podoba się Wam nowy zegarek Time Round? Po więcej szczegółów zapraszam na stronę pebble.com.

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/09/23/pebble-launches-its-first-circular-smartwatch-the-pebble-time-round/]

 

To Top