Informacje i nowości

Pebble Time – pierwsza dostawa już 27 maja

Zegarek Pebble Time jako chyba jedyny z obecnych produktów w palecie zegarków z serii „smart” jest w stanie konkurować z Apple Watch. Firma Pebble rozpoczęła kampanię marketingową zegarka w nowej wersji Time kampanią w serwisie kickstarter.com, która zdobyła rekordowe wsparcie finansowe na kwotę ponad 20 milionów dolarów. O szczegółach całej kampanii pisaliśmy w tym wpisie. Sam zegarek ma być wyposażony w kolorowy wyświetlacz e-paper, dzięki któremu bateria w naszym zegarku wytrzyma 7 dni w wersjie Pebble Time oraz 10 dni w Pebble Time Steel.

Jak w przypadku zegarka Apple Watch, również sprzedaż Pebble Time rozpoczyna się kilka miesięcy po oficjalnej prezentacji. Już 27 maja czyli w najbliższą środę pierwsi szczęśliwcy którzy wsparli projekt zamawiając swoje wersje zegarka w serwisie kickstarter.com otrzymają swoje zamówienia.

Teraz będzie można porównać dokładnie oba modele, które według wcześniejszych informacji będą największymi konkurentami wśród urządzeń z półki inteligentnych zegarków oraz najlepszymi z obecnych na runku.

[youtube id=SdRENEQcymQ]

[youtube id=Ol6Dk7pWgEs]

[source name=iMore url=http://www.imore.com/first-batch-pebble-time-shipments-rolling-out-may-27]

To Top