Informacje i nowości

Nowe Apple TV rozebrane na części przez iFixit

Jeden z najbardziej znanych serwisów internetowych zajmujących się rozbieraniem nowych iUrządzeń, udostępnił kolejny poradnik dotyczący nowego ATV.

Osobiście bardzo lubię oglądać wnętrzna nowych iZabawek, jestem po prostu ciekawy co tam w środku się znajduje i jak to wygląda, gdyż urządzenia Apple ładnie wyglądają nawet wewnątrz. Pamiętacie poniższy cytat z biografii Steve’a Jobsa?

Steve Jobs znów powtórzył tę mądrość przekazaną mu przez ojca: „Jeśli jesteś stolarzem i robisz piękną komodę, nie użyjesz kawałka sklejki na tył, chociaż jest odwrócony do ściany i nikt go nigdy nie zobaczy. Będziesz wiedział, że tam jest, więc użyjesz dobrego kawałka drewna. Żeby można było spokojnie spać, estetyka i jakość wykonania muszą być w równej mierze zachowane w całości dzieła”.

DKio4fJesVKSj3F6

Szczegółowy i świetnie zobrazowany proces rozbierania nowego ATV możecie zobaczyć tutaj – Apple TV 4th Generation Teardown. Dla przypomnienia dodam, że 4 generacja ATV wyposażona została w dwurdzeniowy 64 bitowy procesor A8, 32 albo 64 GB pamięci flash, nowy system oraz zupełnie nowy pilot. Więcej informacji na temat nowego ATV:

  1. Nowe Apple TV, czyli rewolucja zapomnianego produktu
  2.  TV

Jeśli interesują Was starsze generacje ATV, to zapraszam do przejrzenia poniższych stron:

  1. Apple TV 1st Generation Teardown
  2. Apple TV 2nd Generation Teardown
  3. Apple TV 3rd Generation Teardown
To Top