Informacje i nowości

iPhone SE rozebrany przez iFixit

Jeden z najbardziej znanych serwisów internetowych zajmujących się rozbieraniem nowych iUrządzeń, udostępnił kolejny poradnik dotyczący nowego iPhone’a SE.

Osobiście bardzo lubię oglądać wnętrzna nowych iZabawek, jestem po prostu ciekawy co tam w środku się znajduje i jak to wygląda, gdyż urządzenia Apple ładnie wyglądają nawet wewnątrz. Pamiętacie poniższy cytat z biografii Steve’a Jobsa?

Steve Jobs znów powtórzył tę mądrość przekazaną mu przez ojca: „Jeśli jesteś stolarzem i robisz piękną komodę, nie użyjesz kawałka sklejki na tył, chociaż jest odwrócony do ściany i nikt go nigdy nie zobaczy. Będziesz wiedział, że tam jest, więc użyjesz dobrego kawałka drewna. Żeby można było spokojnie spać, estetyka i jakość wykonania muszą być w równej mierze zachowane w całości dzieła”.

iPhone 5 otrzymał 7 punktów w dziesięciostopniowej skali. iPhone 5s i SE dostały punkt mniej. Najprawdopodobniej spowodowane jest to bardziej newralgiczną konstrukcją, np. czytnikiem Touch ID, na którego trzeba uważać aby nie uszkodzić.

Jeśli interesują Was starsze generacje 4-calowych iPhone’ów, to zapraszam do przejrzenia poniższych stron:

  1. iPhone 5 Teardown
  2. iPhone 5c Teardown
  3. iPhone 5s Teardown

Źródło: iFixit

Komentarze
To Top