Informacje i nowości

iPad Pro 9,7″ rozebrany przez iFixit

Technicy z serwisu iFixit rozebrali nowego iPada Pro. Tak samo jak i jego poprzednicy nowy tablet Apple jest urządzeniem bardzo trudnym w naprawie.

Technicy zwracają uwagę na sklejony ekran LCD z przednią warstwą szkła, co skutkuje tym, że w czasie rozbierania urządzenia bardzo łatwo można uszkodzić ekran LCD. Utrudnia to proces otwierania tabletu. Podobne problemy sprawia port Smart Connector. Jak podkreśla serwis jego wymiana jest prawie niemożliwa.

image

Tak samo jak w większym modelu bateria iPada Pro 9,7″ została bardzo mocno przyklejona do obudowy tabletu i w czasie wymiany trzeba uważać żeby jej nie uszkodzić. Ciekawostką jest, że mniejszy iPad Pro jest wyposażony w nieco mniejszy akumulator niż iPad Air 2. Odpowiednio są to ogniwa o pojemności 7306 mAh oraz 7340 mAh.

image

Nowy tablet całkowicie zasłużenie otrzymał tylko dwa punkty w dziesięciostopniowej skali. Więcej zdjeć i informacji na temat podzespołów iPada Pro 9,7″ znajdziecie na stronie iFixit. Bezpośredni odnośnik znajdziecie w źródle wpisu.

Źródło: iFixit

Komentarze
To Top