Informacje i nowości

Apple poszukuje asystenta produkcji do studia Beats 1

Zapewne chętnych będzie ogrom, kto by nie chciał pracować w radio, zwłaszcza w Beats 1 w Apple. Firma poszukuje asystenta produkcji, który będzie pracować bezpośrednio ze słynnymi osobistościami takimi jak: Zane Lowe oraz z zespołem produkcyjnym Beats 1.

Ogłoszenie na stronie Apple dotyczy rekrutacji na stanowisko asystenta produkcji do pracy w Beats 1. Obecnym prowadzącym stację internetową Beats 1 jest Zane Lowe, który zanim przeszedł do Appe, pracował w BBC Radio 1.

Apple poszukuje osoby kochającej muzykę, która zaangażuje się w rozmaite projekty oraz obróbkę audio i wideo. Gigant z Cupertino wymaga aby nowy pracownik był zorganizowany, komunikatywny oraz świetnie obeznany w mediach społecznościowych, powinien także bez problemu pracować pod presją oraz posiadać odpowiednią wiedzę na temat przemysłu muzycznego.

Osobiście nie korzystam z usługi AM a radio Beats 1 nie przypadło mi ani trochę do gustu. Na chwilę obecną nie znamy żadnych szczegółów dotyczących popularności owej stacji. Co myślicie o w/w stacji, korzystacie z niej?

[source name=9To5Mac url=http://9to5mac.com/2015/10/26/apple-job-zane-lowe-beats-1/]

To Top