Osobistości Apple

Zane Lowe o Beats 1, Steve’ie Jobsie i wiele więcej w wywiadzie

W nowym wywiadzie udzielonym Noisy, prowadzący radio Beats 1 – Zane Lowe omówił różne tematy. Dotknął on takich aspektów jak: praca w Apple i jego inspiracje muzyczne. Wspomniał także o założycielu Apple – Steve’ie Jobsie.

W pierwszych dniach prowadzenia audycji w Beats 1 Zane zwrócił się o rady w sprawach treści dla stacji. Iovine po prostu odpowiedział: „nie bądź nudny”.  Urodzony w Nowej Zelandii DJ wyznał, że stara się przestrzegać tych słów każdego dnia w pracy. Przyznał, że opuścił BBC Radio 1 dla Apple, ponieważ widzi duży potencjał w Beats 1, poza tym 12 lat pracy na jednym stanowisku już zdążyło go znudzić. Jak twierdzi, chciał spróbować czegoś nowego.

Lowe poruszył również tematykę Steve’a Jobsa. Wyznał, że nie był z tych ludzi, którzy uważnie śledzili życie byłego CEO Apple, ale jest fanem jego twórczości. Od dłuższego czasu jest także użytkownikiem produktów firmy z Cupertino. Urządzenia chwali za ich niezawodność i prostotę, jak twierdzi, wystarczy je włączyć i po prostu działają.

Cały wywiad z prowadzącym stację Beats 1 znajduje się poniżej:

[youtube id=TUGycmNPPRw]

[source name=9TO5MAC url=http://9to5mac.com/2016/03/14/zane-lowe-interview-steve-jobs/]

Komentarze
To Top