Koncepty i wizualizacje

iPhone 6C – piękny koncept

Firma Apple nie dawno wycofała z oficjalnej sprzedaży kolorową wersję iPhone’a którą wszyscy znamy pod oznaczeniem 5C. Model ten był dostępny w pięciu kolorach: biały, żółty, niebieski, zielony i różowy.

Wielu osobom model ten przypadł on bardzo do gustu pomimo, że był wykonany z tworzywa sztucznego nie z aluminium tak jak najnowszych modelach iPhone’a. Jeżeli chodzi o sprzedaż na pewno cieszyłby się większym zainteresowaniem gdyby posiadał czytnik linii papilarnych Touch ID i gdyby firma nie wycofała większych wersji pojemnościowych (jak wiemy pod koniec jego sprzedaży była dostępna tylko wersja o pojemności 8GB).

Grupa SET Solution,  na swoim kanale w serwisie Youtube umieściło ciekawy koncept nowej wersji iPhone’a 6C który będzie wyposażony w te same podzespoły co 6S czyli wyświetlacz z technologią 3D Touch, 12Mpx aparat z kamerą która pozwoli nam nagrywać filmy w rozdzielczości 4K. Zresztą, sami sprawdźcie na poniższym nagranie.

[youtube id=”i3XUxVrw2sU”]

I jak Wam się podoba ten model? Osobiście mam nadzieję, że nowa wersja iPhone’a w wersji C wróci do sprzedaży jak najszybciej.

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/52438/colorful-iphone-6c-concept-reveal-video]

To Top