Informacje i nowości

Sprzedaż internetowa iPada Pro rozpocznie się 11 Listopada

Już w tę środę rozpocznie się sprzedaż nowego, większego iPada Pro za pośrednictwem sklepu Apple Store Online. Nieco później również w tym tygodniu nowy, blisko 13″ tablet kupimy w stacjonarnych salonach Apple  i autoryzowanych punktach sprzedaży produktów Apple. Sprzedaż ruszy w ponad 40 krajach wliczając w tym również Polskę.

Apple iPad Pro to zaprezentowany we wrześniu to najnowsza wersja tabletu Apple. Wyposażony jest w 12,9′ wyświetlacz Retina, procesor A9X, 4GB pamięci RAM, 8 megapikselową kamerę oraz 4 głośniki które zapewnią nam rewelacyjny dźwięk.

Oficjalnie nie mamy jeszcze potwierdzonych jego polskich cen, ale w Stanach Zjednoczonych iPad Pro został wyceniony następująco: 799$ za podstawową wersję o pojemności 32GB Wi-Fi, 949$ za wersję z 128GB Wi-Fi, również bez łączności 4G oraz 1079$ za najdroższy, wyposażony w 128GB pamięci i modem LTE. Dostępny będzie w standardowych trzech kolorach iPada: gwiezdna szarość, srebrny, oraz złoty.

Dodatkowo każdy nabywca będzie mógł dokupić dedykowane dla tego modelu akcesoria takie jak: Apple Pencil, czyli „mądry” rysik i Smart Keyboard – klawiaturę połączoną ze Smart Coverem. Ich ceny wynoszą 99$ za „ołówek” i 169$ za klawiaturę.

Zamierzacie kupić ten flagowy tablet Apple? Piszcie w komentarzach!

Źródło: MacRumors

To Top