Aplikacje na iOS i OS X

Mozilla Firefox dla urządzeń z systemem iOS

Na rynku przeglądarek internetowych zarówno dla komputerów jak i urządzeń mobilnych od lat przodują Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera oraz Safari (kolejność w której je wyliczyłem jest przypadkowa). O ile Safari znajdziemy tylko i wyłącznie na komputerach i urządzeniach mobilnych marki Apple (do pobrania jest jeszcze wersja dla komputerów z systemem Windows ale jej wsparcie zostało już jakiś czas temu wycofane) o tyle konkurencja nie śpi i stara się swoje rozwiązania wprowadzić na rożnych platformach.

Rozwiązania od Mozilla od zawsze będę wspominał z sentymentem. Jeszcze nie dawno jak używałem komputera z systemem Windows to moją główną przeglądarką był właśnie Firefox, a klientem pocztowym Thunderbird.

Po wielu miesiącach testów użytkownicy przeglądarki z charakterystycznym liskiem doczekali się wersji dla urządzeń z systemem iOS (iPod, iPhone, iPad) którą oczywiście możemy pobrać całkowicie za darmo ze sklepu App Store.

[appstore id=989804926]

Teraz przyznajcie się której przeglądarki używacie? Osobiście, odkąd wpadłem w sidła Apple wszystkie moje urządzenia opanowało Safari i póki co nie widzę potrzeby zmiany na inną. Chociaż czasem zdarzy mi się coś testować na Google Chrome, ale to wynika głównie z świetnie opracowanych narzędzi deweloperskich.

To Top