Informacje i nowości

Apple dementuje ostatnie plotki

Apple potwierdziło, że laptop stojący na biurku za Bruce’em Sewell’em podczas specjalnego filmu w siedzibie Apple to zwykły MacBook 12″, a nie jak z plotek wynikało przyszły MacBook Pro lub MacBook Air 15″.

Myślę, że Apple nie pozwoliłoby sobie na taki błąd, aby pokazać nowy produkt przed premierą na zwykłym filmie opisującym ich (pracowników) pracę. Chociaż jak wiemy w przeszłości zdarzyła się już sytuacja, że przez błąd pracownika Apple, świat ujrzał iPhone’a 4 przedpremierowo.

Bruce-Sewell-MacBook

Kolejną plotką w ciągu kilku ostatnich dni był film rzekomo nagrany przez pracownika Foxconn pokazujący model nowego, przyszłorocznego iPhone’a  bez przycisku home. Z fabryki tej już wiele razy zostały wynoszone części i udostępniane szczegóły nowych produktów Apple. Telefon z filmu posiada logo Apple i metalową, błyszczącą obudowę. Mimo wszystko nie wygląda on jak produkcyjny telefon, przypomina on raczej jeden z wczesnych prototypów. Dziwne jest to, że przed tym filmem nie wyciekła nawet jedna najmniejsza część nowego iPhone’a tak jak to było w latach poprzednich. Film dostępny poniżej:

[youtube id=LtgJMkD5XLQ]

A Wy co sądzicie o tym? Czy są to rzeczywiście plotki, czy może prawdziwe, nowe produkty i celowe zagranie Apple? Piszcie w komentarzach!

 

 

To Top