Plotki

iPhone 7 Plus z większą baterią i dwukrotnie większą pamięcią flash?

Jak donosi chiński blog MyDrivers – nowej generacji iPhone (7 Plus) może posiadać aż 256 GB pamięci flash i większą baterię.

Plotki mówią o niemal 13% (350 mAh) większej baterii względem poprzednika. Mówi się o 3 100 mAh. Gwoli ścisłości, iPhone 6s Plus posiada baterię o pojemności 2 750 mAh. Jest to więc kolejny argument przemawiający za wyborem większego modelu.

Raport nie precyzuje, czy iPhone 7 Plus będzie sprzedawany w podstawowej konfiguracji z 16 GB pamięci flash, czy może jednak Apple zwiększy minimalną pojemność jaka będzie dostępna (cóż… na takim ruchu bardzo zyskaliby klienci). Wg plotek, większy model będzie posiadał maksymalnie aż 256 GB pamięci flash. Dodatkowo iPhone 7 Plus może posiadać 3 GB pamięci RAM!

Raport potwierdza także, że Apple zachowa te same rozmiary ekranów jak dotychczas (4,7-cali i 5,5-cali). Apple może pozbyć się gniazda słuchawkowego 3,5 mm na rzecz jednego wejścia do wszystkiego (Lightning). Urządzenia zostaną odchudzone (6,0 mm i 6,5 mm), dodatkowo rezygnacja ze wspomnianego gniazda słuchawkowego może przyczynić się do zwiększenia odporności na wodę. Urządzenia najprawdopodobniej zostaną wyposażone w procesor A10 od TSMC, modem LTE 7360 od Intela, niemetalową i wodoodporną obudowę ze schowanymi antenami – stąd brak charakterystycznych „fug” na urządzeniu.

Jeżeli powyższe plotki się potwierdzą, to doczekamy się kolejnego, przełomowego iPhone’a! Jest tylko jedno ale, jeżeli Apple za bardzo podrasuje 7 Plus, to klient, który zdecyduje się na mniejszy rozmiar, będzie posiadał gorszy telefon, a tak być nie powinno.

[source name=MacRumors url=http://www.macrumors.com/2016/01/02/iphone-7-plus-256gb-storage-3100-mah-battery/]

 

 

To Top