Informacje i nowości

Rekordowa sprzedaż aplikacji w App Store

Firma Apple ogłosiła, że tegoroczny okres świąteczny był rekordkowym pod względem sprzedaży aplikacji w sklepach App Store.

Jak co roku w okresie świątecznym Apple notuje coraz to wyższe, rekordowe zakupy aplikacji przez użytkowników. W dniu 1 stycznia kwota jaką użytkownicy wydali na zakup aplikacji wyniosła, aż 144 miliony dolarów pobijając rekord z ubiegłego roku. Natomiast przez dwa tygodnie do dnia 3 stycznia użytkownicy wydali 1,1 miliarda dolarów na zakupy aplikacji i płatności wewnątrz nich.

W ubiegłym roku do listy sklepów z aplikacjami dołączyło App Store dla Apple TV oraz aplikacje dedykowane dla zegarka Apple Watch co na pewno wygenerowało dodatkowy dochód dla firmy Apple.

A czy Wy kupujecie aplikacje w App Store na swoje iUrządzenia?

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2016/01/06/apple-announces-holiday-season-biggest-ever-for-app-store-sales-over-1-1bn-sales-in-2-weeks/]

To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac