Informacje i nowości

Apple rejestruje 3 domeny związane z nazwą Apple Car

Podczas gdy fala informacji i plotek o samochodzie elektrycznym od Apple trochę ucichła, gigant z Cupertino zarejestrował 3 domeny mogące mieć z nim związek.

Domeny o nazwach: apple.car, apple.cars oraz apple.auto mogą być także związane z systemem Apple CarPlay, który stosuje już wiele koncernów motoryzacyjnych w swoich nowych modelach. Mimo wszystko bardziej prawdopodobne jest powiązanie z domniemanym samochodem elektrycznym od Apple.

ds4_crossback_08

Dla przypomnienia, nad tajnym projektem o rzekomej nazwie „Project Titan” pracują już setki pracowników. Kilku inżynierów pochodzi z takich koncernów motoryzacyjnych jak: Tesla, Ford oraz GM przez co od razu domyślić się można jakiego typu produktu on dotyczy. Szacowana data pokazania światu oraz wprowadzenia na rynek elektrycznego samochodu od Apple przypada na rok 2019 lub 2020.

Nie wiem jak wy, ale ja jako fan motoryzacji od najmłodszych lat jestem bardzo ciekaw co z tego wszystkiego wyniknie. Macie podobne lub inne zdanie? Śmiało piszcie w komentarzach!

[source name=MacRumors url=http://www.macrumors.com/2016/01/08/apple-car-cars-auto-domains/]

 

 

To Top