Informacje i nowości

Kolejne nagranie z placu budowy nowej siedziby Apple w Cupertino

Apple Campus 2

Z tygodnia na tydzień nowa siedziba firmy Apple w Cupertino nabiera kształtów. Standardowo co jakiś czas w sieci ukazują się filmy z placu budowy obiektu znanego nam pod nazwą Apple Campus 2. Wszystkie nagrania z racji tego, że dla zwykłego użytkownika wstęp na teren budowy jest zabroniony nagrywane są za pomocą dronów.

Na pewno wielu z Was, tak jak ja śledzi postęp pracy w nowej siedzibie Apple. Na poniższym nagraniu możemy zauważyć jak na chwile obecną wygląda postęp z placu budowy Apple Campus 2. Jak możemy zauważyć rozpoczął się montaż ogromnych szklanych paneli. Dodatkowo możemy obejrzeć jak wygląda w surowym stanie ogromne, podziemne audytorium w którym będą odbywać się prawdopodobnie wszystkie przyszłe konferencje Apple.

[youtube id=”4A5bFfsaVE8″]

Budowa nowej siedziby Apple ma zostać ukończona końcem tego roku. Osobiście nie mogę się doczekać efektu końcowego i miejmy nadzieje, że osobiście uda się kiedyś zwiedzić to miejsce.

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/53345/apple-has-started-installing-massive-glass-window-panels-at-apple-campus-2-video]

To Top