Informacje i nowości

Postęp prac nad Apple Campus 2 uwieczniony na kolejnym filmie

Apple Campus 2, czyli nowa siedziba Apple budowana od jakiegoś czasu w Cupertino przyciąga sporą ilość obserwatorów. Ci z nich, którzy posiadają drony regularnie przelatują nimi nad budową, aby móc lepiej zaobserwować postęp w pracach. Kolejny taki film został właśnie opublikowany w sieci.

Jak widzimy na materiale, sala teatralna Apple, w której w przyszłości odbywać się będą wszystkie prezentacje jest już w zasadzie na ukończeniu. Możliwe nawet, że będzie ona oddana do użytku przed otwarciem całego obiektu.

Coraz wyraźniejszy zarys widać także w przypadku części fitnessowej. Pracownicy będą mogli pracować tam jednocześnie dbając o swoją kondycję. Segment ten będzie miał powierzchnię prawie 9300 m². Same te liczby robią wrażenie.

Kolejnym elementem, który rzuca się oczy w porównaniu do ostatniego przelotu nad Apple Campus 2 jest instalacja ogromnych paneli słonecznych na dachu części budynku. Równie spora szklana fasada także robi wrażenie.

Cały obiekt oraz postęp prac nad nim możecie zobaczyć na poniższym filmie:

Trzeba przyznać, że dron to wspaniały wynalazek, dzięki któremu otrzymać można właśnie takie ujęcia. Sam Apple Campus 2 natomiast robi wrażenie. Zwłaszcza szybkość prac nad nim. Patrząc na to tępo, uwierzyć można w przewidywany termin oddania obiektu do użytku, który ustalony został już na końcówkę bieżącego roku.

Źródło: 9To5Mac

Komentarze
To Top