Plotki

W 2017 roku zobaczymy iPhone’a z bezprzewodowym ładowaniem

Dużo osób chciałoby mieć iPhone’a który posiada możliwość bezprzewodowego ładowania. Osobiście ostatnio lubię ograniczać jak tylko jest to możliwe ilość kabli w swoim otoczeniu, ale niestety pewnych rzeczy się nie da zastąpić tak jak np. ładowania mojego iPhone’a 5S.

Jak donosi serwis Bloomberg firma Apple pracuje nad nową wersją iPhone’a z możliwością indukcyjnego ładowania która ma zostać wprowadzona do sprzedaży na początku 2017 roku (swoją drogą trochę dziwna data premiery jak na iPhone’a którego nowe wersje zazwyczaj oglądamy późną jesienią).

Rozwiązanie podobne jak to które zostało zastosowane w zegarkach Apple Watch na pewno przydałoby się w przyszłych urządzeniach które mogą być dzięki temu wodoodporne. Jeżeli jeszcze połączymy to z słuchawkami bezprzewodowymi oraz modelem który zamiast standardowego jacka będzie miał złącze magnetyczne (coś na wzór ładowania w MacBookach) to powinniśmy otrzymać w pełni wodoodporną wersję iPhone’a na którą czekają chyba wszyscy.

Jak sądzicie kiedy te rozwiązania Apple wprowadzi do swoich urządzeń?

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/53679/apple-could-release-an-iphone-with-wireless-charging-as-soon-as-next-year-video]

To Top