Plotki

Premiera nowych urządzeń Apple odbędzie się prawdopodobnie 15 marca

Jak donoszą źródła, premiera nowych urządzeń Apple ma się odbyć 15 marca. Oczywiście w przeciągu półtorej miesiąca data ta może nieznacznie ulec zmianie.

Będzie to pierwsza od września prezentacja Apple, która skupi się na pokazaniu ważnych dla firmy urządzeń. Bardzo możliwe, że załagodzą one przewidywane przez analityków nadchodzące w tym roku spadki Apple na giełdzie. Wszystko wskazuje na to, że będą to:

iPhone 5se

Tak ma się nazywać nowy, 4 calowy model iPhone’a. Z wszystkich do tej pory uzbieranych informacji wynika, że będzie on najprawdopodobniej wyposażony w ekran z modeli 5/5c/5s, procesor A8 lub A9, baterię o pojemności 1624 mAh, 1GB pamięci RAM, Bluetooth 4.2 oraz Apple Pay. Zabraknie 3D Touch znanego z iPhone’a 6s, oraz wersji pojemności 128GB.

253175-640

iPad Air 3

Czyli kolejna generacja 9,7 calowego tabletu Apple ma upodobnić się do większego brata, modelu Pro. Przejmie od niego 4 głośniki oraz port Smart Connector. Dodatkowo ma zostać on wyposażony w lampę błyskową dla kamery iSight. Niektóre źródła mówią także o ekranie 4K i 4GB pamięci RAM.

ipad-air-3-rysunki

Apple Watch

Wszystko wskazuje na to, że nie ujrzymy jeszcze jego drugiej generacji, natomiast więcej akcesoriów oraz pasków i bransolet w nowych kolorach.

applewatch-space-black-milanese-loop

O nowych produktach wiemy coraz więcej. Które informacje są prawdziwe, a które nie? Jak widać dowiemy się już niedługo. Jedno jest pewne. Będzie ciekawie!

[source name=9to5Mac url=http://9to5mac.com/2016/02/02/march-15-event-4-inch-phone-new-ipad-apple-watch/]

To Top