Plotki

iPad Air 3 – mamy kolejne informacje

Jakiś czas temu pisałem o pierwszym rysunku iPad’a Air 3. Do sieci trafiły właśnie kolejne, tym razem zawierające także wymiary. Dodatkowo pojawiły się już obudowy ochronne na kolejną generację 9,7 calowego tabletu od Apple.

Jak wynika z najnowszych rysunków, następca iPad’a Air 2 będzie miał zbliżone do niego wymiary. Różnice możemy zauważyć tylko w grubości i szerokości, które wynosiłyby odpowiednio 0,05mm oraz 0,1mm więcej. Możliwe jednak, że tak niewielkie zróżnicowanie jest wynikiem błędu w pomiarach i nowy 9,7 calowiec od Apple będzie miał identyczne wymiary, co jego obecna generacja.

Tak jak poprzednio, iPad Air 3 na rysunkach zawiera elementy znane nam już z większego brata o nazwie Pro. Są to 4 głośniki oraz port Smart Connector, a także dodatkowo lampa błyskowa znajdująca pod kamerą iSight pochodząca prawdopodobnie z iPhone’a 6/6s.

ipad-air-3-rysunki

Do sieci trafiły także zdjęcia obudów ochronnych na nowy tablet Apple. Jak widać, posiadają one wszelkie wycięcia na głośniki, lampę błyskową, a jedno z nich także na Smart Connector. Utwierdza nas to w przekonaniu, że znajdą się one w nowej generacji iPad’a Air. Etui firm trzecich, które ujawniały się w sieci niedługi czas przed premierą urządzeń od Apple zawsze potwierdzały nam nowe produkty. Zwłaszcza w przypadku iPad’ów. Myślę więc, że design kolejnego iPad’a Air, a także jego widoczne nowe elementy są już pewne. Pod znakiem zapytania dalej znajduje się kompatybilność z Apple Pencil’em, a także procesor jaki znajdzie się w jego obudowie.

ipad-Air-3-etui

Nowy iPad średniego rozmiaru zapowiada się ciekawie. Jak widać stanie się on bardziej „Pro”. Oficjalnie zaprezentowany zostanie najprawdopodobniej na marcowej konferencji Apple.

[source name=MacRumors url=http://www.macrumors.com/2016/02/01/ipad-air-3-design-dimensions-ipad-air-2/]

To Top