Informacje i nowości

Apple udostępnia kolejne bety swoich systemów deweloperom

Dzisiejszego spokojnego wieczora, Apple dało swoim deweloperom możliwość pobrania najnowszych bet swoich wszystkich systemów, czyli OS X, iOS, WatchOS i tvOS.

OS X 10.11.4 El Capitan Beta 3

Do systemu dedykowanego komputerom Mac dodano parę nowych funkcji. Największą z nich jest możliwość założenia hasła na wybraną notatkę, tak jak można to zrobić w iOS 9.3. Poza tym, nowa beta skupia się dosyć mocno na poprawie błędów oraz na zwiększeniu wydajności komputera. Uaktualnienie znajdziecie oczywiście w zakładce uaktualnień w Mac App Store.

iOS 9.3 Beta 3

Zawiera ona poprawki błędów, których jest niestety co niemiara od pierwszej wersji systemu w wersji 9. Dodatkowo powinna nieco przyspieszyć nasze urządzenia. Aktualizacja jest dostępna odpowiedniej zakładce w ustawieniach.

WatchOS 2.2 Beta 3

Podobnie jak w systemie iOS, nowa beta oprogramowania dla zegarka Apple skupia się na poprawce błędów i poprawieniu ogólnej wydajności urządzenia. Aktualizacji dokonać można za pośrednictwem iPhone’a sparowanego z Apple Watchem.

tvOS 9.2 Beta 3

W krajach gdzie Siri dla nowego Apple TV jest dostępne, w nowej becie pojawiła się funkcja dyktowania. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które z pewnością zostanie docenione przez użytkowników, którzy musieli wpisywać słowa za pomocą przesuwania palcem po gładziku. Dodatkowo nasza asystentka ma teraz możliwość wyszukiwania aplikacji w sklepie App Store. Oprócz tych udogodnień, nowa beta przynosi poprawki błędów.

Jak widać, Apple bierze sobie do serca skargi użytkowników na sporą ilość błędów w swoich systemach i stara się je naprawić. Czy udaje im się to? Jak na razie niezbyt. Jeżeli nie macie konta deweloperskiego, za kilka dni owe systemy zostaną udostępnione jako bety publiczne.

To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac