Informacje i nowości

Apple udostępnia kolejne bety swoich systemów deweloperom

Dzisiejszego spokojnego wieczora, Apple dało swoim deweloperom możliwość pobrania najnowszych bet swoich wszystkich systemów, czyli OS X, iOS, WatchOS i tvOS.

OS X 10.11.4 El Capitan Beta 3

Do systemu dedykowanego komputerom Mac dodano parę nowych funkcji. Największą z nich jest możliwość założenia hasła na wybraną notatkę, tak jak można to zrobić w iOS 9.3. Poza tym, nowa beta skupia się dosyć mocno na poprawie błędów oraz na zwiększeniu wydajności komputera. Uaktualnienie znajdziecie oczywiście w zakładce uaktualnień w Mac App Store.

iOS 9.3 Beta 3

Zawiera ona poprawki błędów, których jest niestety co niemiara od pierwszej wersji systemu w wersji 9. Dodatkowo powinna nieco przyspieszyć nasze urządzenia. Aktualizacja jest dostępna odpowiedniej zakładce w ustawieniach.

WatchOS 2.2 Beta 3

Podobnie jak w systemie iOS, nowa beta oprogramowania dla zegarka Apple skupia się na poprawce błędów i poprawieniu ogólnej wydajności urządzenia. Aktualizacji dokonać można za pośrednictwem iPhone’a sparowanego z Apple Watchem.

tvOS 9.2 Beta 3

W krajach gdzie Siri dla nowego Apple TV jest dostępne, w nowej becie pojawiła się funkcja dyktowania. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które z pewnością zostanie docenione przez użytkowników, którzy musieli wpisywać słowa za pomocą przesuwania palcem po gładziku. Dodatkowo nasza asystentka ma teraz możliwość wyszukiwania aplikacji w sklepie App Store. Oprócz tych udogodnień, nowa beta przynosi poprawki błędów.

Jak widać, Apple bierze sobie do serca skargi użytkowników na sporą ilość błędów w swoich systemach i stara się je naprawić. Czy udaje im się to? Jak na razie niezbyt. Jeżeli nie macie konta deweloperskiego, za kilka dni owe systemy zostaną udostępnione jako bety publiczne.

To Top