System iOS

Apple udostępnia nowe bety swoich systemów

Dzisiejszego wieczora, Apple dało możliwość deweloperom pobrania, a następnie przetestowania kolejnych wersji beta swoich wszystkich systemów, czyli iOS, OS X, WatchOS i tvOS.

iOS 9.3 Beta 4

Wydana 2 tygodnie po wersji Beta 3, przynosi tak jak ostatnio poprawki błędów. Zwiększa wydajność urządzeń, a także wprowadza nową ikonę funkcji Night Shift znajdującą się w Centrum Sterowania. Teraz jest to księżyc znajdujący się w słońcu. Aktualizację odnajdziemy w ustawieniach.

nightshiftcontrolcentericon

OS X 10.11.4 Beta 4

Od ostatniej, trzeciej wersji Beta udostępnionej również 2 tygodnie temu zmieniło się bardzo niewiele. Kolejna przynosi poprawę błędów i poprawia wydajność komputerów Mac. Nowa Beta jest gotowa do pobrania w odpowiedniej zakładce w Mac App Store.

WatchOS 2.2 Beta 4

Podobnie jak w przypadku OS X zmian brak. Apple postarało się w tej becie wyeliminować część błędów oraz poprawić szybkość działania inteligentnego zegarka. Aktualizację znajdziecie w aplikacji Apple Watch w iPhonie. Oficjalna wersja tego systemu zostanie prawdopodobnie udostępniona po marcowej konferencji Apple.

tvOS 9.2 Beta 4

Zawiera ona poprawki błędów, a także wydajności. Oprócz tego znajduje się w niej aktualizacja pilota Siri Remote przynosząca poprawioną czujność sensora ruchowego oraz wsparcie dla dodatkowych Sound Barów.

Kolejna porcja nowych systemów wersji Beta od Apple jak widać w zasadzie nie przynosi żadnych innowacyjnych rozwiązań. Apple stara się wyeliminować błędy, których niestety nadal jest zdecydowanie zbyt wiele.

To Top