Plotki

Apple przygotowuje dużą aktualizację aplikacji Zdjęcia na iOS i OS X

Według informacji podanych przez portal Macotakara, Apple przygotowuje nową wersję aplikacji Zdjęcia, która pojawi się wraz z iOS 10 i OS X 10.12.

Program ma zyskać nowe funkcje, które znaleźć można było w Aperture. Pojawią się takie narzędzia jak: pędzel, który pozwoli na precyzyjną korektę czy też zmianę parametrów fotografii (np. będziemy mogli jedną część fotografii rozjaśnić, drugą przyciemnić). Pojawi się możliwość podglądu i edycji plików EXIF. Na obecną chwilę serwis Macotakara nie podaje więcej informacji, ale prawdopodobnie Apple nie ma w planach większej rozbudowy programu o bardziej zaawansowane funkcje znane z Aperture.

Jeśli plotki te są prawdziwe, to do pierwszych rzetelnych informacji przyjdzie nam poczekać do WWDC 2016, czyli czerwcowej konferencji dla developerów, na której Apple prezentuje nowości i nowe rozwiązania softwarowe. To jest ta konferencja, którą wiele osób myli z innymi, dlatego często po niej można zaobserwować głosy niezadowolenia, że Apple nie zaprezentowało żadnego nowego (odświeżonego) fizycznego produktu.

Czy Wy także czekacie na WWDC? Osobiście jestem bardzo ciekawy, jakie nowości systemowe Apple zaprezentuje w tym roku. Ze wszystkich konferencji, to właśnie WWDC mnie najbardziej interesuje, ponieważ nie zamierzam w tym roku wymieniać żadnego sprzętu, więc jedyne na czym skorzystam to nowe oprogramowanie.

[source name=Macotakara url=http://www.macotakara.jp/blog/rumor/entry-29354.html?utm_source=tablety.pl&utm_medium=artykul&utm_campaign=tablety.pl]

To Top