Plotki

Sprzeczne zdjęcia akcesoriów do iPhone’a SE

Portal MacRumors opublikował zdjęcia sylikonowych pokrowców do nowego, 4-calowego modelu iPhone’a. Niestety nie dowiemy się z nich jak finalnie mógłby wyglądać nowy iPhone.

W ostatnich dniach mogliśmy zobaczyć rendery nowego iPhone’a, które różniły się od siebie kształtem. Sporną kwestią jest także umiejscowienie przycisku power, który wg różnych plotek może znaleźć się u góry lub z boku telefonu.

Pierwsze zdjęcie przedstawia pokrowce przygotowane z myślą o projekcie przypominającym iPhone’a 5/5S. Jak możemy zauważyć przycisk power znajduje się u góry telefonu, a ostre krawędzie w przeciwieństwie do pierwowzoru zostały zaokrąglone .

iphone_5se_case_1Na kolejnej fotografii możemy zobaczyć, że pokrowiec został stworzony z myślą o smartfonie przypominającym zmniejszonego iPhone’a 6. W tym przypadku przycisk power znajduje się na prawiej krawędzi telefonu, a boki wydają się być lekko spłaszczone.

iphone_5se_case_2

Jak myślicie, na który kształt zdecydowało się Apple? Chyba, że firma szykuje nam niespodziankę i nowy iPhone będzie dostępny w różnych wzorach…

[source name=MacRumors url=http://www.macrumors.com/2016/03/03/iphone-se-cases/]

Komentarze
To Top