Plotki

Zdjęcia iPhone’a 7 obiegają świat

Niedawno pisałem o pierwszym zdjęciu iPhone’a 7 pochodzącym najprawdopodobniej z fabryki w Chinach. Jest to w istocie jedynie rysunek techniczny. Dopiero nieco później, a konkretniej wczoraj w sieci pojawiły się zdjęcia samych urządzeń. iPhone’a 7 oraz 7 Plus.

Jednak podwójny obiektyw?

Na to wygląda. Pierwszym opublikowanym w sieci w przez chińskie portale jest większy model iPhone’a 7. Wersja z plusem lub przydomkiem Pro jak wyraźnie widać na zdjęciu posiada podwójny obiektyw umieszczony oczywiście w tym samym miejscu gdzie w obecnych modelach. Oprócz tego, nie ma on już tzw. „fug”, czyli łączników anten przechodzących przez tylny panel, a jedynie na górze i na dole urządzenia. Ciekawostką jest również widoczny port Smart Connector umieszczony poniżej. Jest to najprawdopodobniej ten sam moduł, który znajdziemy w iPadzie Pro. Możliwe jest zatem, że nowy smartfon od Apple w większej wersji również będzie nosił taką nazwę.

iphone-7-leaked-bastille

Brak przycisku Home oraz Touch ID wbudowane w ekran

Kolejna fotografia przedstawia przód przyszłego iPhone’a. Pod jego ekranem nie widać już przycisku home wraz z czytnikiem linii papilarnych. Może to oznaczać, że plotki, które niegdyś krążyły po sieci okażą się prawdziwe. Touch ID mogłoby być wbudowane w sam ekran. Najprawdopodobniej wszystko to byłoby połączone z z funkcją rozpoznawania siły nacisku – 3D Touch, co pozwoliłoby jej rozwinąć skrzydła i wykorzystać cały swój potencjał.

iphone-7-

Coś znikło?

Na trzecim zdjęciu widzimy także spód urządzenia na którym czegoś brakuje. Wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście nie zobaczymy już portu słuchawkowego Jack 3,5mm w kolejnych generacjach iPhone’a. Zamiast tego telefon posiadał będzie zdecydowanie lepszy głośnik stereo, a w pudełku znajdzie się bezprzewodowy zestaw słuchawkowy.

iphone-7

Z dnia na dzień wiemy coraz więcej o nowych iPhone’ach. Szykuje się dużo zmian, głównie w funkcjonalności telefonu. Co finalnie okaże się prawdą, a co nie? Dowiemy się we wrześniu.

[source name=AppleInsider url=http://appleinsider.com/articles/16/03/15/rumor-chinese-spy-shots-show-iphone-7-with-dual-cameras-no-home-button]

Komentarze
To Top