Informacje i nowości

Konferencja Apple już dzisiaj – sprawdź gdzie i jak oglądać

Już dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego odbędzie się konferencja Apple na której prawdopodobnie zobaczymy najnowszego iPada Pro mini w wielkości 9,7′ oraz iPhone’a SE, a co jeszcze? Tego nikt do końca niestety nie wie. Wydarzenie to kryje się pod hasłem: „Let us loop you in.”

Jeżeli tak jak My nie możecie się doczekać konferencji i będziecie ją oglądać to w tym celu zapraszam Was na stronę dostępną pod tym adresem. Co potrzebujemy, żeby oglądnąć to wydarzenie?

iPhone, iPad lub iPod touch wraz z przeglądarką Safari oraz systemem operacyjnym iOS przynajmniej w wersji 7.0, komputer Mac z przeglądarką Safari przynajmniej w wersji 6.0.5 i systemem operacyjnym 10.8.5 lub wyższym lub ewentualnie komputer PC z systemem Windows 10 i przeglądarką Microsoft Edge. Dodatkowo transmisja będzie streamowana za pomocą Apple TV poprzez aplikację Apple Events – w tym przypadku musimy posiadać przynajmniej Apple TV 2 generacji z systemem operacyjnym w wersji 6.2 lub nowszym.

Requirements: Live streaming uses Apple’s HTTP Live Streaming (HLS) technology. HLS requires an iPhone, iPad, or iPod touch with Safari on iOS 7.0 or later, a Mac with Safari 6.0.5 or later on OS X v10.8.5 or later, or a PC with Microsoft Edge on Windows 10. Streaming via Apple TV requires an Apple TV (2nd or 3rd generation) with software 6.2 or later or an Apple TV (4th generation).

Wszystkich czytelników zachęcam do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku, które dostępne jest pod tym adresem.

Komentarze
To Top