Plotki

Czy tak będzie wyglądać iPhone 7?

Chiński serwis Weibo opublikował zdjęcie rzekomo przedstawiające iPhone’a 7.

Zaprezentowany telefon wyglądem nawiązuje do iPhone’a 6/6s (przód jak i boki są praktycznie bez zmian), co pokrywałoby się z wcześniejszymi plotkami sugerującymi, że przyszły model nie ulegnie znacznym zmianom w wyglądzie. Z wcześniejszymi doniesieniami pokrywa się także większy i zagięty ekran na bokach. Na tym zdjęciu nie widać dokładnie czy i jak bardzo mamy do czynienia z zagiętym ekranem. Być może Apple zrobi tak jak Samsung z modelami Galaxy S7 i S7 edge, tzn. zagięty ekran ujrzymy w największym modelu iPhone’a.

Czy więc jest to autentyczne zdjęcie przedstawiające tegoroczny model, czy to tylko jedna z wielu chińskich podróbek? Tego dowiemy się dopiero tej jesieni podczas oficjalnej konferencji Apple. Warto zaznaczyć, że kolejne plotki sugerowały, iż smartfon zostanie pozbawiony charakterystycznych fug, albo przynajmniej zostaną ukryte. Biorąc jednak późniejsze plotki o niezmienionym wyglądzie, wtedy to zdjęcie nabiera autentyczności.

Mając do dyspozycji tak wiele plotek, można by dywagować na ten temat w nieskończoność. Moim zdaniem dziwnym zagraniem ze strony Apple byłoby pozostawienie niezmienionego wyglądu, co równoznaczne byłoby z zakłóceniem cyklu designerskiego nowych modeli.

Źródło: Weibo

Komentarze
To Top