Sprzęt Apple i akcesoria

Skonfiguruj swojego Apple Watcha

Po ostatniej konferencji produktowej Apple uruchomiło na swojej stronie internetowej konfigurator swojego smart zegarka. Warto przyjrzeć się mu bliżej.

Najpierw wybieramy kopertę swojego zegarka. Do wyboru mamy koperty zegarków w rozmiarach 38 i 42 mm, we wszystkich dostępnych kolorach jakie są w sprzedaży.

1c

W kolejnym etapie wybieramy pasek. Bez względu na to czy wybierzemy aluminiową,czy stalową kopertę do wyboru mamy wszystkie paski i bransolety.

3c

Na końcu wybieramy tarczę zegarka.

2c

Link do konfiguratora znajdziecie w źródle wpisu. Jak może zauważycie/zauważyliście w tym konfiguratorze nie ma złotej wersji zegarka – mianowicie chodzi o wersję Edition. Jest to spowodowane prawdopodobnie tym, że na początku sprzedaży firma chciała skupić się na różnorodności AW. W tym momencie wydaje mi się, że gigant z Cupertino przestaje zarabiać na wersji Edition, która na początku sprzedaży przyniosła wg różnych raportów nawet 70% zysku ze wszystkich sprzedanych zegarków i sytuacja wymusiła promocję i obniżenie ceny najtańszej wersji Apple Watcha, aby zachęcić do kupna potencjalnych nabywców.

Ciekawą, a zarazem jedyną mi znaną alternatywą dla konfiguratora Apple jest strona mixyourwatch.com, gdzie możemy wybrać dostępne są wszystkie wersje Apple Watcha wraz ze wszystkimi paskami i bransoletami. Osobiście polecam tę stronę, głównie dlatego, że możemy obejrzeć nasz wymarzony zegarek nie tylko z jednej perspektywy.

Źródło: Apple

Komentarze
To Top