Sprzęt Apple i akcesoria

Skonfiguruj swojego Apple Watcha

Zrzut ekranu 2016-04-09 o 23.07.47

Po ostatniej konferencji produktowej Apple uruchomiło na swojej stronie internetowej konfigurator swojego smart zegarka. Warto przyjrzeć się mu bliżej.

Najpierw wybieramy kopertę swojego zegarka. Do wyboru mamy koperty zegarków w rozmiarach 38 i 42 mm, we wszystkich dostępnych kolorach jakie są w sprzedaży.

1c

W kolejnym etapie wybieramy pasek. Bez względu na to czy wybierzemy aluminiową,czy stalową kopertę do wyboru mamy wszystkie paski i bransolety.

3c

Na końcu wybieramy tarczę zegarka.

2c

Link do konfiguratora znajdziecie w źródle wpisu. Jak może zauważycie/zauważyliście w tym konfiguratorze nie ma złotej wersji zegarka – mianowicie chodzi o wersję Edition. Jest to spowodowane prawdopodobnie tym, że na początku sprzedaży firma chciała skupić się na różnorodności AW. W tym momencie wydaje mi się, że gigant z Cupertino przestaje zarabiać na wersji Edition, która na początku sprzedaży przyniosła wg różnych raportów nawet 70% zysku ze wszystkich sprzedanych zegarków i sytuacja wymusiła promocję i obniżenie ceny najtańszej wersji Apple Watcha, aby zachęcić do kupna potencjalnych nabywców.

Ciekawą, a zarazem jedyną mi znaną alternatywą dla konfiguratora Apple jest strona mixyourwatch.com, gdzie możemy wybrać dostępne są wszystkie wersje Apple Watcha wraz ze wszystkimi paskami i bransoletami. Osobiście polecam tę stronę, głównie dlatego, że możemy obejrzeć nasz wymarzony zegarek nie tylko z jednej perspektywy.

Źródło: Apple

Comments
To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac