Aplikacje na iOS i OS X

Clock Simulator

Zostań zegarkiem w Clock Simulator, grze mobilnej jakiej nie było!

Clock Slimulator (Symulator Zegarka) stworzony na Androida oraz iOS przez polskie studio Kool2Play, dostępny jest już dziś na Apple AppStore oraz Google Play. Rozrabiałeś już jako koza? Próbowałeś ratować życie prowadząc ręce chirurga? Sterowałeś kromką chleba? To była łatwizna. Spróbuj sił jako zegarek! Clock Slimulator pozwala zgłębić abstrakcyjne pojęcie upływu czasu w relaksujący i prosty sposób. Jednocześnie postawi przed graczem zadanie odmierzania kolejnych sekund – o wiele trudniejsze niż mogłoby się wydawać, ale też bardzo satysfakcjonujące.

2 4

Główną przeszkodą w grze jest sam gracz: jego wrodzona opieszałość, czy – częstsza w naszych czasach – wewnętrzna potrzeba przyspieszania każdej czynności. Każde zaburzenie rytmu wewnętrznego zegara zadziała tu na niekorzyść. Gra wymaga skupienia oraz wyciszenia umysłu. Dopiero taki stan pozwoli osiągnąć dobre wyniki. Jednak, aby choć na trochę sprawnie wcielić się w sekundnik zegara, nie trzeba koniecznie być mistrzem Zen – chociaż z pewnością by to pomogło.

Wraz z Clock Simulator, Kool2Play stawia następny krok w kierunku tworzenia gier mających na celu relaksowanie graczy chwilą uważności, rozrywki i wytchnienia w natłoku codziennych zadań. Przekonaj się! Gra od dziś do pobrania za darmo z App Store oraz Google Play.

Główne cechy:

  • Unikalny koncept gry rytmicznej: to Ty jesteś zegarkiem.
  • Minimalistyczne, proste sterowanie, które pozwala na grę nawet z zamkniętymi oczami.
  • Różnorodne tryby gry, od relaksujących i kojących, po typowo zręcznościowe wyzwania.
  • Odblokowywanie zawartości – ciesz się grą we własnym tempie.

Dwa słowa od twórców:

„Naszym zamysłem była eksploracja konceptu upływu czasu w kompletnie nowym ujęciu, jakie dotąd nie pojawiło się w żadnej znanej nam grze. Chcieliśmy, aby było to wyzwanie, ale również i zwykła zabawa. Skupienie się na upływie czasu, na uniwersalnym „pulsie” świata, może być bardzo pouczającym i relaksującym doświadczeniem. Gra zachęca do wyciszenia i zwolnienia swoich „obrotów” – prawdopodobnie przekonasz się, że sekunda potrafi trwać nieco dłużej lub krócej, niż się spodziewałeś. Dostrojenie się do uniwersalnego rytmu jest kluczem do opanowania wszystkich poziomów.”– Michał Marzęcki, szef studia

Pobierz Clock Simulator z App Store: http://j.mp/ClockSim_iOS

Pobierz Clock Simulator z Google Play: http://j.mp/ClockSim_And

Obejrzyj trailer na YouTube: https://youtu.be/09h2iG4ZQJw

Przejrzyj Press Pack: http://j.mp/ClockSim_press

Polub Kool2Play na Facebooku:  fb.com/Kool2Play

Obserwuj Kool2Play na Twitterze: twitter.com/Kool2PlayGames

O Kool2Play:

Kool2Play jest developerem i wydawcą specjalizującym się w grach mobilnych oraz F2P. Nasz zespół składa się z profesjonalistów dzielących tę samą pasję dla gier, posiadających szeroką wiedzę o branży przemieszaną z wieloletnim doświadczeniem. Naszym celem jest tworzenie unikalnych i innowacyjnych gier dla większej publiczności. Pozytywne emocje oraz absorbujący gameplay to cechy, jakimi odznaczają się wszystkie tytuły wydane przez Kool2Play. Podążamy prostą i uniwersalną zasadą zdrowego podejścia do tworzenia: „rób tylko takie gry, w które sam chciałbyś zagrać.”

 K2PLAY

Kontakt prasowy: Kool Things, Wojtek Mroczek, E-mail: wojtek@koolthings.com.pl / Twitter: @mruqe

Komentarze
To Top