Sprzęt Apple i akcesoria

Aktualizacja 12-calowych MacBooków!

Apple zaktualizowało 12-calowego MacBooka o lepsze podzespoły, nowy kolor (różowe złoto) oraz zwiększyło żywotność baterii.

MacBook Rose Gold

W nowych MacBookach znajdziemy procesor Intel Core M szóstej generacji, o taktowaniu zegara od 1,1 GHz do 1,2 GHz. Nowe układy graficzne są nawet o 25% szybsze. Port USB-C wydaje się być identyczny i raczej nie obsługuje standardu jakim jest Thunderbolt 3. Żywotność baterii uległa drobnej poprawie – czas pracy na akumulatorze zwiększył się o dodatkową godzinę. Niestety Apple nadal pozostawiło przedpotopową kamerę FaceTime o rozdzielczości 480p.

MacBook3

Phil Schiller następująco opisał nowego MacBooka, z którego jak widać Apple jest bardzo dumne:

„MacBook jest najcieńszym i najlżejszym Makiem jaki kiedykolwiek został stworzony i to jest nasza wizja przyszłości notebooka… Klienci pokochają aktualizację urządzenia obejmującą nowsze procesory, szybszą grafikę oraz pamięć flash, dłuższy czas pracy na baterii i piękne wykończenie w kolorze różowego złota.”

Najważniejsze moim zdaniem jest to, że nowy MacBook otrzyma mocniejszą baterię, która zapewni dłuższe użytkowanie urządzenia co z pewnością zwiększy grono osób decydujących się na jego zakup.

Źródło: 9to5Mac

Komentarze
To Top