Gry na iOS i OS X

[Konkurs] Prezentacja gry Tormentum – Dark Sorrow

Dzisiaj prezentuję Wam kolejny hit polskiego 3-osobowego studia deweloperskiego OhNoo Studio jakim niewątpliwie jest gra Tormentum – Dark Sorrow. Warto dodać, że wspomniana ekipa stworzyła m.in. znaną ze świetnej fabuły i oprawy graficznej aplikację dla młodszych odbiorców  jaką jest Amelia i Postrach Nocy.

Mroczne Tormentum trafiło na platformy mobilne z iOS oraz Androidem

Po udanym debiucie na PC mroczna przygodówka point’n’click – Tormentum – Dark Sorrow ukazała się właśnie na platformach mobilnych z systemami iOS oraz Android. Mrok, surrealizm, niepokojąca muzyka – tak w skrócie można podsumować najbardziej dojrzałe dzieło niezależnego studia OhNoo.

Produkcja wyróżnia się przede wszystkim artystyczną, mroczną oprawą graficzną za którą była wielokrotnie doceniana i nagradzana. Tajemniczy świat do którego trafiamy od pierwszych chwil przykuwa uwagę gęstą, surrealistyczną atmosferą przywodzącą na myśl prace H. R. Gigera, czy Beksińskiego. W efekcie powstał surowy, mroczny świat pełen dziwnych budowli i stworów wyjętych wprost z sennych koszmarów.

W grze wcielimy się w bezimiennego bohatera, który pewnego dnia budzi się zamknięty w metalowej klatce przytwierdzonej łańcuchem do wielkiej machiny latającej. Bohater jest transportowany wraz z drugim skazańcem, humanoidalnym szczurem, do zamku, gdzie ma odbyć karę za popełnione czyny. Nie wiadomo jednak, co takiego uczynił, gdyż stracił pamięć. Jego jedyne, mgliste wspomnienie to niewyraźna wizja statuy przedstawiającej kobietę otoczoną kamiennymi dłońmi. Tak zaczyna się długa wędrówka poprzez nieprzyjazny świat Tormentum.

Bohater, aby odszukać prawdę o samym sobie musi przemierzyć 3 krainy, na które składa się niemal 80 przepełnionych mrokiem lokacji, które doskonale uzupełnia posępna i klimatyczna oprawa muzyczna.

Warto również dodać, że w Tormentum sumienie gracza podawane jest wielokrotnie wyzwaniom za sprawą wyborów moralnych, które mają wpływ na zakończenie gry. Podczas naszej przygody, będziemy musieli decydować nawet o życiu lub śmierci napotkanych istot.

Gra dostępna jest w wersjach na urządzenia mobilne systemami iOS oraz Android z promocyjną, ograniczoną czasowo ceną (4,99 Є) niższą o 30% od ceny regularnej (6,99 Є).

O OhNoo Studio

OhNoo Studio jest małym studiem deweloperskim z ambicjami pozostawienia po sobie śladu w branży elektronicznej rozrywki. Studio zostało utworzone w 2013 roku i działa na terenie Polski. Obecnie wraz z animatorem Alkiem Wasilewskim pracują nad animowaną poklatkowo grą przygodową o nazwie Tsioque na którą w 2015 roku uzyskali dofinansowanie od graczy poprzez serwis Kickstarter.

Zwiastun:

Więcej materiałów wideo znajdziecie na kanale OhNoo Studio na YouTube.

Jeszcze więcej informacji znajdziecie poniżej:

Tytuł gry: Tormentum – Dark Sorrow
Developer: OhNoo Studio
Członkowie: Lukasz Rutkowski, Piotr Ruszkowski, Grzegorz Markowski
Facebook: www.facebook.com/OhNooStudio
Web: www.ohnoo.com
Twitter: @OhNooStudio
Kontakt: contact@ohnoo.com
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=TQ51ufV0TBA

AppStore: https://itunes.apple.com/us/app/id869869881
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.ohnoo.tormentum

Konkurs!

Do rozdania mam dwa kody do gry, która jak widać do najtańszych nie należy, toteż warto wziąć udział w konkursie. Jedyne co należy zrobić to polubić nasz funpage na Facebooku oraz udostępnić ten artykuł. Obserwować w Google+ i na Twitterze oraz dać „suba” kanałowi AppleCenter na YouTube. Do piątku wybiorę dwóch szczęśliwców, którym prześlę po jednym kodzie do Tormentum – Dark Sorrow.

Komentarze
To Top