Informacje i nowości

Apple zapowiedziało WWDC’16

Dzisiaj w nocy Apple na swojej witrynie dla deweloperów opublikował notkę dotyczącą cyklu konferencji i szkoleń WWDC’16.

Wszystko zacznie się w poniedziałek, 13 czerwca 2016 o 19:00 czasu polskiego – Będzie to konferencja na której Apple pokaże nowe wersje systemów iOS, watchOS, tvOS i OS X (możliwe że pod nową nazwą!). Po niej nastąpi przerwa i gala Apple Design Awards, czyli wydarzenie, na której firma z Cupertino nagrodzi deweloperów najlepszych apek. Takie iOscary 😉

Tak przedstawia się pierwszy dzień. Sam cykl bedzie trwać do czwartku, 17 czerwca. Pozostałe dni będą wypełnione szkoleniami i innymi konferencjami.

Warto też wspomnieć o małej wpadce ze strony Apple. Mianowicie Siri już wczoraj wieczorem mówiła o dacie konferencji mimo braku oficjalnej notki ze strony Apple.

image

Dodatkowo warto też spojrzeć na nowe logo i kampanię tej konferencji. Jest to konferencja deweloperska, więc jej kampania jest umieszczona w kodzie:

image

Ktoś z naszych czytelników jest deweloperem? Zakup biletu na konferencje i szkolenia to wydatek dość kuriozalny na polską kieszeń, mianowicie wynosi on 1599$. Oczywiścię będą też bezpłatne transmisje z całego wydarzenia dla tych których nie będzie.

Komentarze
To Top