Plotki

Rysunki techniczne iPhone’a 7 Plus

Pewna japońska strona internetowa udostępniła światu jedne z pierwszych rysunków technicznych przyszłego modelu iPhone’a. Mowa tu najprawdopodobniej o większym jego wariancie.

iPhone 7 Plus lub iPhone Pro według tego dokumentu charakteryzował się będzie wymiarami identycznymi co obecnie największy model z linii smartfonów Apple, czyli 6s Plus. Design także będzie podobny, z kilkoma drobnymi zmianami w postaci braku plastikowych łączeń antenowych na tylnej części urządzenia oraz portu Mini Jack 3,5mm zgodnie z wszystkimi plotkami krążącymi po sieci. Pojawia się także złącze Smart Connector znane już nam dobrze z iPadów Pro, a także podwójny obiektyw głównej kamery. Natomiast pojedynczy głośnik, jak wynika z rysunku nadal będzie znajdował się w tym samym miejscu, co raczej wyklucza obecność stereofonicznego systemu.

Zobaczcie ten dokument sami:

macfaniphone7plus

Co ciekawe, iPhone na rysunku technicznym o którym mowa wygląda identycznie jak ten, który już jako wyprodukowane urządzenie pojawił się jakiś czas temu w internecie.

Mowa oczywiście o poniższej fotografii:

iphone-7-leak-449x600

Myślę, że informacje o przyszłych iPhone’ach, które publikowane są od teraz można uznać za nieco bardziej wiarygodne niż wcześniejsze. Co roku bowiem w okolicach wiosny poznawaliśmy już sporą część tajemnic nowych modeli. Jeżeli tak samo jest tym razem, to właśnie patrzymy na następcę iPhone’a 6s Plus.

Źródło: MacRumors

Komentarze
To Top