Informacje i nowości

Nowy film z placu budowy – Apple Campus 2

Serwis Appleinsider opublikował kilka godzin temu nowy film z budowy nowego kampusu firmy Apple w Cupertino. Jak widać na załączonym filmie budowa posuwa się całkiem szybko do przodu.

Na dzień dzisiejszy możemy zauważyć, że już znaczna część szklanych elementów została zamocowana na fasadzie budynku. Na dachu zostały także zainstalowane elementy systemu HVAC (niebieskie płyty) odpowiadające za ogrzewanie, chłodzenie i wentylację. Będą one utrzymać prawdopodobnie największą strukturę paneli fotowoltaicznych w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że projekt nowego kampusu Apple został ujawniony w 2011 roku przez Steve’a Jobsa, a budowa rozpoczęła się w listopadzie 2013. Całkowity koszt budowy może wynieść nawet 5 mld dolarów. Kto bogatemu zabroni? 🙂

[youtube id=loAHN8QoIDE]

[source name=AppleInsider url=http://appleinsider.com/articles/16/03/02/video-new-birds-eye-view-of-apple-campus-2-spaceship-march-2016]

Comments
To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac